slide

Naujienos

Dalinkitės žinia apie naująjį Kinijos maršrutą – laimėkite kinų masažą!

2013.01.17

Su kuo jums asociuojasi Kinija? Turbūt, visų pirma, su Didžiaja Kinų siena? O gal su Šanchajaus dangoraižiais, Tai-Chi pratybas atliekančiais pensininkais erdviose aikštėse, dviratininkų jūra Pekine, jaukiomis arbatinėmis, ar kaimo valstiečiu, genančiu žalia pieva žąsų pulkelį?

Visa tai tilptų į tradicinį Kinijos paveikslą , bet mes dar pridėtume ir kinų masažą, kuriuo galima mėgautis po ilgų pasivaikščiojimų žavingų kalnų slėniais ir ilsinti pėdas po dar vieno nutrūktgalviško apsipirkimo vietiniame turguje.

Nuo gegužės mėnesio atveriame autentiškos Kinijos vartus – į misterija dvelkiančius „Avataro“ kalnus, jaukius miestelius, alsuojančius senųjų dinastijų dvasia, pandų sostinę Chengdu ir didesnių miestų – Pekino ir Xianio kozirius – Didžiąją Kinų sieną ir Terakotos armijos kapavietę.

O kol neišvykote į Kiniją, siūlome susipažinti su jos kultūra jau Lietuvoje. „Magelano kelionės“ ir kinų masažo centras „Qi Anmo“ skelbia loteriją. Dalinkitės mūsų naujo maršruto nuoroda "Magelano kelionės" Facebook profilyje ir naudokitės galimybe laimėti kinų masažą dviem.

Akcija vykdoma iki sausio 31 d. Šią dieną bus filmuojamas loterijos laimingųjų traukimas ir filmavimo medžiaga publikuojama mūsų profilyje Facebook.

Apie masažus, kuriais mėgausis du laimingieji

Kūno masažas

50 min. trukmės tradicinį kinišką viso kūno masažą atlieka patyrę specialistai iš Kinijos, įvaldę gilias tradicijas turinčią kiniško masažo techniką „Tuina“, gerinančią įvairių organų būklę, stiprinančią imuninę sistemą. „Tuina“ harmonizuoja meridianų „Qi“ (či) – vidinės energijos, kraujo apytaką, įtakojant atitinkamų organų ir audinių aktyvumą, leisdama organizmui pačiam save gydyti. Masažuojant plekšnojama, spaudžiama, palpuojama, stimuliuojami akupresūriniai taškai. Tai ir malonūs pojūčiai, ir nauda sveikatai kartu. Po masažo pateikiama arbata.

Veido masažasKitas 50 min. trukmės masažas - tai kiniškų masažų ir veido procedūros kompleksas, skirtas norintiems ir išpuoselėtos veido ir kaklo odos, ir ilgo masažo teikiamo malonumo. Jo metu bus ne tik giliai sudrėkinta veido oda, bet kartu pasilepinsite kiniškais masažais, kurie užimą didžiają procedūrų komplekso laiko dalį. Kompleksą sudaro ilgas kiniškas veido ir kaklo masažas, galvos, ausų, rankų masažas ir veido ir kaklo odos gilus drėkinimas kaukėmis ir kremu. Procedūrą užbaigia dar vienas švelnus veido odos masažas - lyginimas specialiu nefrito akmeniu.

Procedūrą ir masažus atlieka patyrusi specialistė iš Kinijos.

Sąlygos: abiejų kuponų galiojimo trukmė – 3 mėn. Nuo š.m vasario 1 d. iki balandžio 30 d. Būtina išankstinė registracija.

Burtų traukimas laimėtojui išaiškintiKeliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315