slide

Naujienos

Kviečiame į Siciliją – vyno, ledų ir picos rojų!

2013.07.05
Marsala vynas

Nuo rugpjūčio mėnesio siūlome leistis į spalvingą, gardžią ir intensyvią kelionę po šią didžiausią Viduržemio jūros salą - Siciliją. Kelionės  metu aplankysite visus Sicilijos kampelius - pagrindinius miestus - Palermą, Kataniją, Agrigento, mažesnius perliukus - Noto, Modiką, Marsalą, o taip pat ir gamtos grožybes - Etnos ugnikalnį, Favinjanos salą, Sicilijos kanjoną, druskų ežerus ir šventyklų slėnį. O pagrindinis akcentas - maistas, šlovingasis sicilietiškas maistas! Ragausime tai, ką Sicilija turi geriausio - ledus, šokoladą, picą, ir, žinoma - vyną, kuriuo pasimėgauti kviesime Marsaloje, kur šis vynas ir gaminamas.

Sicilija yra vieta, trykštanti saule, geromis emocijomis ir įspūdingais Viduržemio jūros vaizdais. Andiamo!

Kol neišvykote į Siciliją siūlome susipažinti su jos garsiąją virtuve Lietuvoje. "Magelano kelionės" ir restoranų tinklas "Vapiano" skelbia loteriją gardžiam prizui laimėti. Dalinkitės mūsų naujo maršruto nuoroda "Magelano kelionių" Facebook profilyje ir naudokitės galimybe laimėti  160 Lt. vertės dovanų kuponą išleisti itališkai puotai "Vapiano" ir butelį sicilietiško vyno Sicano Rosso arba Bianco išgerti restorane.

Pasta pesto

Vapiano valgiai Akcija vykdoma iki liepos 22 d. Šią dieną skelbsime nugalėtojus "Magelano kelionių" Facebook profilyje. Laimėtojas paaiškės burtų keliu.

Apie "Vapiano" restoraną 

„Vapiano“ restoranas siūlo greitai ir šviežiai paruoštų italų virtuvės patiekalų. Maistas čia gaminamas pagal autentiškus receptus ir tik iš aukštos kokybės itališkų produktų. „Vapiano“ virtuvė yra atvira, patiekalai ruošiami prieš restorano svečių akis, todėl jie gali improvizuoti ir drąsiai sakyti savo pageidavimus virėjams. Šviežių prieskonių vazonėliai ant stalų – ne tik puošmena. Restorano svečiai gali pasigardinti patiekalus pagal savo skonį.

 

 

 

 

 Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315