slide

Naujienos

Čempioniškas debiutas

2012.03.04
Vivattur debiutas 2012

Debiutantus ir sėkmė myli. Ši sena taisyklė pasitvirtino jau pačią pirmą mūsų darbo dieną, kuri sutapo su kasmet organizuojamo kelionių ir laisvalaikio parodos „Vivattur“ atidarymu. „Magelano kelionių“ stendas, o kartu ir visa kompanija buvo nominuota Metų Debiuto titului! Nuo šiol žavus trofėjus – stiklinis lagaminėlis puikuojasi mūsų buveinėje. Dar labiau džiugina, palyginus su praeitais metais padidėjęs parodos lankomumas ir daugybė smalsių, konkrečių ir konstruktyvių keliautojų, kurie tiksliai žino ko nori.

„Magelano Kelionių“ stendas išsiskyrė ne tik originalumu, šypsenomis, spalvomis, bet ir konkursų gausa bei prizų dalybomis. Apie loteriją skaitykite kitame pranešime „loterijos rezultatai“.Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315