slide

Naujienos

Atgal į Afriką su Dainiumi Kinderiu!

2014.03.04
Afrikos liūtai

Kviečiame keliauti mini grupėje kartu su Afrikos ekspertu ir knygos „Atgal į Afriką“ autoriumi Dainiumi Kinderiu į Afrikos perlą – Tanzaniją!

Kelionė vyks balandžio 22 - gegužės 1 dienomis. Vietų skaičius labai ribotas – vos 6!

Programoje – 5 dienos nacionaliniuose parkuose – Ngorongoro krateris ir rezervatas, Serengečio ir Lake Manyara nacionaliniai parkai, pasakiški vaizdai į Kilimandžaro kalną, safariai po laukinę gamtą ir nakvynės autentiškuose viešbučiuose. Kelionę vainikuos 4 dienų poilsis Zanzibaro saloje prie Indijos vandenyno. Kelionės vadovas Dainius Kinderis su grupe keliaus pažintinės kelionės metu.

Kiekviena keliautojų pora gaus ypatingą dovaną – Dainiaus Kinderio knygą „Atgal į Afriką“ su autografu.

Kelionės programaKeliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315