slide

Naujienos

Adventur parodoje Magelano kelionės viliojo Maroko paslaptimis

2013.02.11
adventur turizmo paroda

Praūžė pirmoji turizmo ir laisvalaikio paroda Adventur, kurioje šurmuliavo tūkstančiai kelionių organizatorių ir keliautojų. Išvykstamojo turizmo salės pakraštyje puikavosi ir mūsų egzotiškasis stendas – marokietiškos, netgi berberiškos palapinės replika, nors, iš tiesų, netgi ne replika – o tikras originalas! Daugelis spėliojo ar čia tikra palapinė ir tikrai atgabenta iš Maroko dykumų?

Tikrai taip – grindis glostę kilimai, sienas rėmę audeklai, magelanų galvas sukę tiurbanai ir mėtų arbatą priglaudęs grakštus arbatinukas – viskas alsavo tikra berberiška Maroko dvasia. Į palapinę viliojo jaukumas, trumpas pabėgimas nuo šurmulio, arbata, ir, žinoma, ta paslaptinga muzika, sodriai pripildžiusi kelionėmis persisunkusią erdvę.

Kaipgi sekėsi Magelano kelionėms? Puikiai! Išgirdome daug komplimentų dėl puikios idėjos ir pataikymo į Adventuro stilių. Ačiū visiems užsukusiems už kelionių dvasią, idėjas ir pasidalinimus planais.

Keletas nuotraukų iš Adventur parodos. Tikimės išvysti jus dar įdomesnėje Magelano kelionių oazėje ir kitų metų parodoje.

adventur paroda

adventur paroda

adventur paroda

adventur paroda

adventur palapine

adventur palapineKeliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315