slide

Naujienos

Adventur parodoje ieškokite mūsų marokietiškos palapinės!

2014.01.23
berberų palapinė

Šiais metais Turizmo, Laisvalaikio ir Sporto paroda Adventur vyksta vėl kitomis dienomis. Šį kartą Litexpo parodų durys bus atvertos naujų nuotykių ir maršrutų ištroškusiems keliautojams tris dienas - Sausio 24 - 26 dienomis.

Parodos darbo laikas nuo 10 iki 18 val penktadienį ir šeštadienį bei viena valanda trumpiau sekmadienį (10-17 val.)

Magelano Kelionės paruošė daugybę naujovių, žinoma, susijusių su naujomis kryptimis ir šalimis. Apsilankę mūsų stende - įspūdingoje ir autentiškoje berberų palapinėje gausite informaciją iš pirmų lūpų apie naujus mūsų maršrutus - į Moldovą, Indiją, Bulgariją, Jemeną, Izraelį, Armėniją ir Špicbergeną. Turėsime naujovių ir Maroko gerbėjams. Pristatysime unikalią kelionę į berberų muzikos festivalį Essaouiroje.

Kviečiame dalyvauti ir mūsų loterijoje - "Du šimtai ir vienas apelsinas". Pasiėmę apelsiną su skaičiuku turėsite užsiregistruoti šiai loterijai ir mūsų naujienlaiškiui, o sekmadienį trauksime burtus ir paaiškės laimėtojai, kuriems bus įteikta gausybė prizų - kelionių knygos, marokietiškų prieskonių rinkiniai ir nuolaidos kelionėms į Maroką!

Iki pasimatymo parodoje!

 Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315