slide

Slovakija

Kada keliauti

Šalyje dominuoja vidutinis klimatas, keturi metų laikai, su maloniomis vasaromis ir šaltomis žiemomis. Geriausias laikas aplankyti Slovakiją – šiltasis sezonas, kuris prasideda maždaug balandžio viduryje ir baigiasi spalio viduryje. Šiuo metu pamatysite nuostabią atbundančią ar rudenėjančią gamtą, galėsite leistis į žygius po kalnus, plaukioti upėse. Žiemos metu Slovakija sulaukia daugybės žiemos sporto mėgėjų, mat kalnuose įrengti slidinėjimo kurortai vis dar išlieka kiek pigesni lyginant juos su kitais vakarų Europos kurortais.

Slovakijoje vyksta daugybė festivalių, kurių dalis susiję su religinėmis šventėmis. Dauguma muzikos, meno, šokio ir kitų festivalių vyksta vasarą – Tarptautinis meno filmų festivalis (birželis-liepa), Pohoda muzikos festivalis (liepą vykstantis didžiausias muzikos festivalis Slovakijoje) ir kt. Kitos šventės – Konstitucijos diena (rugsėjo 1 d.), Šv. Nikalojaus diena (gruodžio 6 d.), Šv. Kirilo ir Metodijaus diena ( liepos 5 d.).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315