slide

Paryžius

Kada keliauti

Paryžius išsidėstęs Prancūzijos pietuose, tarp Bretanės ir kalnuotojo Alsace regiono, todėl klimatas čia turi abiejų vietovių savybes. Kaip ten bebūtų, Paryžius labai lietingas miestas, per metus jame iškrenta didžiausias kiekis kritulių šalyje. Vidutinė metinė temperatūra svyruoja virš 12⁰ C (2⁰ C vasario mėnesį, 19⁰ C liepą). Vis dėlto žiemos temperatūra kartais gali kristi žemiau nulio, o vasaros siekti net 30⁰ C. Specialaus laiko, kuomet lankyti Paryžių neišskirsime, šis miestas žavingas ištisus metus. Kaip ten bebūtų, vasaros mėnesiais miestas sausakimšas nuo turistų. Neabejotina, jog vienas iš palankiausių sezonų aplankyti miestą yra pavasaris.

Mieste vyksta šventės ir festivaliai, bet jie labiau susiję su miesto kultūra – tarptautinė džiazo diena (vykstanti rugpjūčio 30 d.), mados šou ir kolekcijų pristatymai, įvairiausios parodos, teatras, sporto renginiai ir kiti pasirodymai, kuriuos verta pamatyti ir patirti kada beatvyktumėte.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315