slide

Portugalija

Kada keliauti

Portugalija yra viena šilčiausių Europos valstybių. Metinė šalies temperatūra žemyninėje šalies dalyje – 15⁰ C (šiaurėje) ir 18⁰ C (pietuose). Pavasario ir vasaros mėnesiai dažniausiai saulėti, ypač liepos ir rugpjūčio mėnesiai, kurių metu oras gali įkaisti net iki 35⁰-40⁰ C. Ruduo ir žiema pakankamai vėjuoti ir lietingi, tačiau nesvetimos ir saulėtos dienos, temperatūra retai nukrenta žemiau 5⁰ C regionuose prie jūros, tačiau gali siekti 0⁰ C žemyninėje dalyje. Sniegas dažniausiai iškrenta kalnuotose regionuose šiaurinėje dalyje. Daugeliu atvejų Portugalijos klimatas apibūdinamas kaip Viduržemio jūros klimatas, tačiau jam didelę įtaką turi Atlanto vandenynas. Didžiausias turistų srautas užplūsta šalį šiltuoju metų laiku, todėl mes patariame aplankyti Portugaliją pavasario ir ankstyvo rudens mėnesiais, kuomet oras pakankamai šiltas ir galima pasimėgauti kiek ramesniu poilsiu.

Šalis nuo seno garsėja įvairiausiais festivaliais ir šventėmis, todėl Portugalijos kalendorius mirga nuo raudonai pažymėtų dienų. Atvykę į Lisabonos festivalį (Festa de Santo Antonio) ar Porto fiestą (Festa de Sao Joao) galėsite pasigrožėti tradiciniais šokiais ir muzika, išgerti vyno ir pasimėgauti visą naktį vykstančiais renginiais. Visoje šalyje vyksta mugės, muzikos festivaliai pajūryje. Bet kuriuo metų laiku verta paklausyti graudžios fado muzikos Alframa, prisijungti prie šokio ritmoBairro Alto, aplankyti Porto, Coimbra ar Lagos barus ir kavines, pajusti vietinę kultūrą ir dvasią.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315