slide

Lenkija

Krokuva

Lenkijos pasididžiavimas – senoji šalies valdovų sostinė Krokuva, garsi jau nuo viduramžių – miestas šiandien skaičiuoja 756 metus. Mieste rasite daugybę senų pastatų bei kito architektūrinio palikimo, kaip niekur kitur Lenkijoje. Miestas patiks mėgstantiems ir besidomintiems istorija, mat Krokuva net 500 metų buvo karališkoji šalies sostinė, kurioje klestėjo kultūrinis bei socialinis gyvenimas, šiandien miestas spinduliuoja vertybėmis sukauptomis ir atkeliavusiomis iš praeities – gotikine bei renesansine architektūra, meno dirbiniais bei paveikslais, kurių užregistruota net 2.3 milijonai. Vienas svarbiausių statinių ir miesto simbolis – Vavelio rūmai, svarbūs ne tik šalies, bet ir viso regiono kontekste. Lankydamiesi mieste nepagailėkite laiko Krokuvos senamiesčiui ir jo gotikinėms bažnyčioms, aplankykite pagrindinę miesto turgaus aikštę, netoli senamiesčio rasite senąjį žydų kvartalą, tylias sinagogas, menančias tautos tragediją. Krokuva yra trečias pagal dydį Lenkijos miestas, ir yra laikoma vienu svarbiausių Lenkijos mokslo, kultūros ir meno centru. Miesto istorinis centras – senamiestis, Kazimiežo kvartalas ir Vavelio pilis – įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sarašą. Miestą sudaro centrinė dalis ir 7 priemiesčiai, suskaičiuojamos 39 bažnyčios, 25 vienuolynai, 7 sinagogos, daugybė varpinių.

Krokuva žavi ne tik savo istorija, tačiau ir šiuolaikiniu miesto gyvenimu. Čia taip pat rasite ir modernaus gyvenimo ir poilsio atributus – daugybę restoranų bei kavinių, barų bei naktinių klubų, taip pat viešbučius bei prekybos centrus. Visam miestui apžiūrėti ir jį patirti reikia kelių dienų, todėl pasiruoškite čia praleisti nuo keturių dienų iki savaitės. Taupantiems laiką ir skubantiems, žinoma, pakaks poros dienų. Kuo ilgiau būsite Krokuvoje, tuo daugiau laiko Jums norėsis čia praleisti, mat miesto atmosfera ir gyvenimas įtraukia. Kelionės į Lenkiją metu, ypač jeigu keliaujate į pietinę dalį tikrai nepraleiskite šios Lenkijos brangakmenio.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315