fbpx Kanada. Kelionės į Kanadą su vadovais iš Lietuvos.

Kanada

Kanada išsidėsčiusi Šiaurės Amerikos žemyno šiaurėje, tarp Ramiojo vandenyno vakaruose, Atlanto rytuose ir Arkties šiaurėje. Tai antra pagal dydį šalis pasaulyje, didžiu nusileidžianti tik Rusijai. Kanada ribojasi su vienintele valstybe – JAV. Kanados istorijai įtakos turėjo daugybė faktorių – Didieji geografiniai atradimai, Anglija, Prancūzija, jų tarpusavio vaidai, Pasauliniai karai ir kt. Kaip ten bebūtų, ši milžiniška valstybė šiandien stebina lankytojus nuostabaus grožio gamta – kalnais, skardžiais, salomis, kanjonais, slėniais.

Daugelis žmonių čia atvyksta į slidinėjimo kurortus, taip pat į žavingus ir išvystytus miestus. Tai šalis su milžiniškais atstumais ir turtinga natūralia gamta. Esant Kanadoje suprasite, jog šalis turi nesibaigiančią galybę gamtovaizdžių – nuo smailių uolėtų kalnų, spindinčių ledynų, paslaptinų atogrąžų girių, iki banguojančių nuo vėjo rugių laukų, banguotų paplūdimių,  besiribojančių su Ramiuoju, Atlanto ir Arkties vandenynais. Ir visi šie nepakartojami gamtos stebuklai išsidėstę šešiuose laiko juostose. Dar vienas laukinės šalies gamtos atradimas – laukinė gyvūnija. Kas nenorėtų pamatyti poliarinių meškų, pilkųjų lokių, banginių, grakščiųjų briedžių bei hipopotamų, todėl pasinerkite į neišdildomus nuotykius.

Čia taip pat gausu aktyvių parmogų, mat esant čia galite pasirinkti kalnų slidinėjimą viename iš čia esančių kurortų, išmėginti banglenčių sportą Naujosios Škotijos vandenyse, žygiuoti Apalačių kalnais, išmėginti plaukimą baidarėmis šiaurės vakarinėje šalies dalyje, plaukioti Princo Edvardo salų purpuriniuose paplūdimiuose, čiuožti pačiūžomis Otavos kanale ir kt. Tai didelė ir turtinga valstybė, pajutusi daugybę Europos įtakų, šalyje daugybė gražių ir išvystytų miestų, su kultūriniu palikimu bei modernaus miesto atributai. Šalis turi unikalią kultūrą ir dvasią, o vietiniai gyventojai – labai draugiški žmonės. Tuomet ir šaltis jau nebesvarbu, norisi vykti į Kanadą.