slide

Australija

Kada keliauti

Šalis yra labai didelė, todėl klimatas skirtingose šalies vietose labai skiriasi. Šalies šiaurėje vyrauja tropinis klimatas, čia vyrauja tiek tropiniai, tiek savaniniai, tiek dykuminio tipo miškai. Pietryčių ir pietvakarių teritorijos turi nuosaikū klimatą, neveltui čia susitelkę daugiausia šalies gyventojų, stūkso didžiausi miestai. Didelę šalies teritoriją užima dykumos. Apsilankyti šalyje galima bet kuriuo metų laiku, mat kuomet šalta pietuose, puikus oras vyrauja šiaurėje ir centrinėje dalyje, kuomet labai karšta šiaurėje, pietuose galima džiaugtis puikiu oru. Atkreipkite dėmesį, jog metų laikai Australijoje yra priešingi Europai – kuomet Europoje žiema Australijoje vasara, todėl neretai čia Naujieji metai ir Kalėdos sutinkami paplūdimyje su skėčiu nuo saulės ir vyno taure rankose. Žiemos mėnesiai (liepa-rugpjūtis) pripažįstami kaip neturistinis sezonas šalyje, tačiau čia vis dar galima rasti šiltų ir patrauklių kampelių.

Šalyje vyksta daugybė švenčių ir festivalių, tokios valstybinės šventės kaip – Naujieji metai (sausio 1d.), antrą liepos pirmadienį vykstanti Karalienės gimtadienio šventė, Australijos diena (sausio 26 d.), Kalėdos (gruodžio 25 d.).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315