8 d. nuo 1360 €
Rodyti daugiau

1 diena. Skrydis Kaunas – Trapanis

Buon giorno Sicilija! Atvykstate į legendinę Italijos salą. „Magelano kelionių“ atstovai pasitinka jus Trapanio oro uoste ir kartu keliaujate į netoliese esančią Marsalą pirmajam šauniam vakarui ir nakvynei viešbutyje. Atvykus į Marsalą, po lengvo atokvėpio – pažintis su vakariniu miestu. Šis miestas ir regionas ypač garsėja savo išskirtiniais vynais. Tik Marsaloje gaminamas Marsalos vynas, kartu su Porto ir Šeri priklausantis stipriųjų vynų kategorijai. Būti Marsaloje ir neparagauti vyno, tas pats kas būti Šampanėje ir neparagauti šampano. Nepraleiskite progos išbandyti!

2 diena. Marsala

Marsalos regionas garsėja ne tik vynu, bet ir druskos plantacijomis. Šiandien – unikali proga pasiplaukioti laiveliu poStagone lagūną, aplink Mocijos salą, kurios istorija siekia aštuntą šimtmetį prieš Kristų. Tada sala buvo klestintis kartaginiečių miestas ir vienas pagrindinių civilizacijos centrų Sicilijoje.

Vyno Sicilijoje niekada nebūna per daug. Lankomės vietinėje šeimos vyninėje, kur sužinosite kaip gaminamas sicilietiškas vynas ir žinoma, galėsite jo paragauti.

Po pietų aplankome kalnuose pasislėpusį viduramžišką miestelį Erice su įspūdinga senovine pilimi. Pasivaikščiosite po siauras Erice gatveles ir turėsite progą paragauti tipiškų vietinių skanėstų.  Grįžtame atgal į Marsalą.

Rekomenduojame: Picos ragavimas. Sicilija – tinkamiausia vieta sužinoti daugiau apie tikrą picą. Vietiniai šefai parodys, kaip sukuriamas šis kulinarinis Sicilijos pasididžiavimas, kepant jį krosnyse, kurios kurenamos alyvmedžių šakomis. Nakvynė viešbutyje Marsaloje.

3 diena. Marsala – Agrigento – Modica

Ryte paliekame Marsalą ir jau po kelių valandų kelio vaikštinėjame unikalioje vietoje – šventyklų slėnyje prie Agrigento. Tai neįtikėtinas senųjų šventyklų, dabar jau virtusių griuvėsiais miestas, senosios Graikijos galybės palikimas. Šventyklų slėnyje praleidžiame keletą valandų, po pažinties su senove tęsiame kelionę toliau.

Po pietų atvykstame į Sicilijos šokolado sostinę Modiką, kur, be jokios abejonės, aplankysime garsiąją Modikos šokolado laboratoriją. Šokoladą gaminsime patys, o jį pasigaminę – ragausime!

Sužinoję daug šokolado gaminimo paslapčių, artimiau susipažįstame ir su pačiu miesteliu, kuris turi fantastiškai jaukų ir gražų senamiestį. Šio miestelio senamiestis vadinamas barokiniu šedevru. Bažnyčios, varpinės, bokštai, dvarai ir rūmai – viskas alsuoja žavia senove. Nakvynė viešbutyje Modikoje.

4 diena. Modika – Catania

Paliekame ryte Modiką ir keliaujate toliau į šalies šiaurę. Aplankysite  Cava Grande, kuris vadinamas Sicilijos didžiuoju kanjonu. Įspūdingas gamtos kūrinys.

Atvykus į Noto – trumpa pažintis su miestu ir garsiausios ledainės Sicilijoje aplankymas, kur gaminami geriausi salos ledai. Ledų gaminimo pamokėlė.

Pavakare išvykstame į Etnos ugnikalnio pašonėje esančią Kataniją. Vakare – trumpa pažintis su miestu ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Katanijoje.

5 diena.  Etnos ugnikalnis

Ryte keliaujame į garsiausią vietą Sicilijoje – Etnos ugnikalnį. Žygio metu aplankysime Etnos kraterį, lavos uolas ir Bove slėnį. Grįždami į Kataniją atsigaivinimui ir prakaitui nuplauti aplankysime Alkantaros krioklius, o puikiai dienos pabaigai – vyno ragavimas vietinėje vyninėje. Nakvynė viešbutyje Katanijoje.

6 diena. Katanija – Palermas – Marsala

Šiandien keliaujame į Sicilijos sostinę ir didžiausią miestą – Palermą.

Žavingas miestas, su savo pietų temperamentu ir spalvinga istorija pavergs ne vieno keliautojo širdį. Turo po Palermą metu lankome Palermo turgų, senamiestį ir šiurpiasias požemines katakombas.

Po pažinties su miestu keliaujame toliau ir atvykstame jau į pažįstamą vietą – Marsalą. Nakvynė viešbutyje Marsaloje.

7 diena. Marsala – Favignana

Iš ryto keliaujame į nuostabią salą šalia Sicilijos krantų – Favignaną. Atplaukus į Favignaną keliaujame į viešbutį. Likusi diena skirta poilsiui nuostabioje saloje. Nakvynė Favignanoje.

8 diena. Favignana – Marsala

Poilsį saloje galite prasitęsti pagal jūsų poreikius. Jeigu neprasitęsiate poilsio Favignanoje, šiandien po pietų grįžtate atgal į Marsalą. Iš Marsalos keliaujame į Trapanio oro uostą skrydžiui atgal namo. Kelionė baigiasi, Grazie Sicilia!

Kaina vienam asmeniui pagal grupės dydį (€)

Grupės dydis
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Kaina/asm.
1360
1188
1043
1015
985
956
927
898
870
840
810
782
753
725

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės viešbučiuose 3* su pusryčiais;
 • Visas transportas;
 • Visos lankytinos vietos, bilietai ir leidimai;
 • Kelionės vadovo-vertėjo lietuvio paslaugos;
 • Išvyka į Etnos ugnikalnį;
 • Ledų ir šokolado gaminimo pamokėlės, vynų degustacija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai tiesioginiai skrydžiai Kaunas-Trapanis-Kaunas;
 • Papildomos lėšos maistui;
 • Lėšos papildomiems lankytiniems objektams;
 • Arbatpinigiai vairuotojui, gidams, kelionės vadovui (rekomenduotume tam skirti po 25 eurus asm.);
 • Kelionės draudimas (galime tuo pasirūpinti);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 115,27 €;
 • Vaikams iki 12 m. dalinantis kambariu su tėvais nuolaida 50 proc.
Išvykimas Atvykimas Trukmė Gidas Kaina nuo Išv. garant.
Bet kada / 8 d.Anglu k.
1360 €
min. 4 asm