slide

Kelionės į Vokietiją

Vokietija

Vokietija – keliais sakiniais sunkiai nusakoma šalis – turtinga savo istorija, kultūra, gamta ir sumaniais žmonėmis, kuriančiais vieną sparčiausių ir pažangiausių ekonomikų pasaulyje. Keliautojams Vokietija pasiūlys daugybę pasirinkimų – Vokietijos kalnai šalies pietuose, įspūdingi miestai – Miunchenas, Drezdenas, Hamburgas ir Bremenas, Baltijos jūros pakrantė ir daugybė kitų, mažiau lankomų vietų su pilimis, alaus daryklomis, senovinėmis bažnyčiomis ir nuostabia pietvakarių Europos kultūra. Vokiečiai tikrai turi kuo pasigirti, ir jie tai daro – sveiki atvykę į Vokietiją!
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315