slide

Sicilija

Ypatinga Sicilija

Sicilija – legendomis apipinta itališka Viduržemio jūros citadelė. Siūlome leistis į gurmanišką, vynu, šokoladu, pica ir ledais pagardintą kelionę po Sicilijos grožybes – antikinius miestus, saulėtus paplūdimius, alyvuogių giraites ir Etnos ugnikalnio slėnius. Tai ypatinga kelionė į ypatingą Italijos salą, kurioje mėgausitės išskirtiniu kulinariniu ir architektūros paveldu bei gamtos magija. Sicilija – nedidelė sala, bet joje telpa viskas, ką geriausio turi Italija!

8 d. nuo 1360 €
Išvykimas bet kada nuo 4 asm.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315