8 d. nuo 1140 €
Rodyti daugiau

1 diena skrydis į Glazgą

Atvykus į Glazgą oro uosto nepaliekame – pakeičiame lėktuvą tiesiai į Hebridų salyną, unikalųjį Barros oro uostą. Unikalus jis tuo, kad tai vienintelis oro uostas Europoje, kur lėktuvo nusileidimo ir pakilimo takas – pliaže.

Barra

Barra

Atvykus keliaujame nakvynei į Castlebay, nedidelį miestelį, garsėjantį savo pilimi saloje. Nakvynė Castlebay.

IMG_5511

2 diena žygis Barra saloje

Šiandien laukia pirmas žygis Hebridų salyne – po nedidelę Barra salą. Atrasime balčiausius paplūdimius, uolas, ir žavius slėnius bei žvejų kaimelius žygiuodami apie 12 km.

Barra-Island-Uidh-Beach

Watersay

Vakare keliaujame tolia, iš Armdhor uosto kelsimės keltu į netoliese esantį Eriskay, o iš ten – į nakvynės vietą Lochboisdale uoste, South Uist saloje.

3 diena žygis South Uist

Šiandien laukia vienas iš ilgesnių žygių (apie 15 km) po South Uist salą.  Čia galima pamatyti ne tik fantastiškus gamtos peizažus, bet ir senuosius kaimus. Po žygio – kelionė autobusu į North Uist saloje esantį Hacklet miestelį. Nakvynė ten.

South Uist

4 diena žygis North Uist

Šiandienos žygis taip pat išsitęs apie 15 km. Čia vandenynas siunčia aukštas bangas, smėlio kopos boluoja akinamai kaip balčiausia pudra, o pakrantėse šeimininkauja ruoniai. Vakarą pasitiksime Borve uoste, kur lauksime kito ryt plaukimo keltu.

Ruoniai

5 diena Harris ir Lewis

Ryte plaukiame keltu į salą pavadinimu Harris, kur išsilaipiname Leverburgho uoste.  Laukia 10 kilometrų žygis po įvairiausių peizažų Harris and Lewis salą, o dienos pabaigoje pasieksime didžiausią Hebridų salyno miestą – Stornoway, kur ir nakvosime.

Harris sala

6 diena Stornoway – Ullapool

Šiek tiek laisvo laiko ryte atrasti savajį Stornoway, po pietų – ilga 5 val. kelionė keltu į Ullapool  uostą. Atvykus – nakvynė viešbutyje.

Ullapool

7 diena grįžimas į Glazgą

Ilga, bet labai įvairi peizažais ir turtinga objektais kelionė iš Ullapoolo į Glazgą. Kelionė truks visą dieną, tačiau jos metu pamatysite tokias Škotijos įžymybes, kaip Loch Nesė, Fort Williamo miestelis, Ben Nevio kalnas ir Loch Lomond nacionalinis parkas. Vakare atvykstame į Glazgą, nakvynė viešbutyje.

Škotija

8 diena Glazgas ir išvykimas

Turas po Glazgo miestą ir kelionė atgal namo.

George square

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Visos nakvynės viešbučiuose ir svečių namuose 3*-4*;
 • Pusryčiai nakvynės vietose;
 • Kelionės traukiniais ir viešuoju transportu;
 • Plaukimai keltais;
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • Vietinis skrydis;
 • 3 val. ekskursija po Glazgą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai;
 • Draudimas;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Grupėje bus ne daugiau kaip 12 asm.
Išvykimas Atvykimas Trukmė Gidas Kaina nuo Išv. garant.
2018-06-03
2018-06-10
8 d.
ne
1140 €
TAIP