slide

Kelionės į Pietų Afriką

Pietų Afrikos Respublika

Pietų Afrikos Respublika – tikras Afrikos desertas. Kultūriškai įvairi, klestinti šalis yra ir šimtaprocentinė tikroji Afrika ir turinti labai daug kolonijinio paveldo. Tai Afrika, kurioje yra visko – ir dramblių ir pingvinų, tai Afrika, kur apartheido istorija buvo rašoma vos „vakar“, kur kunkuliuoja zulusų kultūra ir pulsuoja nuostabūs miestai – Keiptaunas, Durbanas ir Johanesburgas. Ši šalis didelė – tad verta atsipalaiduoti ir ramiai leistis į pribloškiančią kelionę po neįtikėtiną Pietų Afrikos Respubliką.
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315