slide

Kelionės į Malaiziją

Malaizija

Malaizija – įspūdinga šalis Azijos pietryčiuose. Tai modernumo ir senų tradicijų, dangoraižių ir senųjų genčių trobesių kontrastų mozaika. Malaizijoje puikiai dera kultūros viena su kita, čia gyvena malajai, indai ir kinai kurdami spalvingą, unikalią kultūrą su savita kulinarija, tradicijomis ir gyvenimo būdu. Malaizija labai įvairi, dar ir dėl to, kad šalis skiriama į Vakarų Malaiziją su sostine Kvala Lumpūrų ir į Rytų Malaiziją su laukiniu Borneo (Sabahu ir Seravaku). Vienoje saloje dangoraižiai ir lygus kaip stiklas asfaltas, kitoje saloje orangutangai ir neaprėpiamos džiunglės.
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315