slide

Kelionės į Latviją

Latvija

Valstybė esanti Europos šiaurės rytuose, Baltijos jūros rytinėje pakrantėje. Tai Lietuvos šiaurinė kaimynė, mažutė pasaulyje ne per labiausiai žinoma valstybė katu su Estija bei Lietuva sudaranti Baltijos valstybių trejetą. Šias tris valstybes aplankyti neretai pasirenka iš toliau atvykstantys keliautojai. Latvija garsėja savo sostine – Ryga bei istorine praeitimi. Ryga turbūt yra labiausiai žinoma Baltijos trejeto sostinių, kuri garsėja dėl naktinio gyvenimo, akmenimis grįstų siaurų gatvių bei Art-Noveau architektūros.
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315