slide

Kelionės

Marokas: kalnų žygis

Kviečiame Jus leistis į unikalią kelionę – žygį aukštųjų ir paslaptingųjų Atlaso kalnų apsuptyje. Šioje kelionėje pažinsite berberų kultūrą iš arti – nakvosite berberų namuose, lankysitės tradiciniuose hamamuose (pirtys), mėgausitės berberų muzikos garsais, valgysite tradicinį kalniečių maistą, gersite mėtų arbatą ir iki valiai vaikščiosite po fantastiško grožio kalnus, slėnius, tarpeklius, kukurūzų laukus, senuosius kaimus ir spalvingas turgavietes.

8 d. nuo 670 €
Išvykimas bet kada nuo 4 asm.
Žiūrėti žemėlapįDainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315