newsletter

Naujienlaiškio užsakymas

Mūsų naujienlaiškiai užtikrina, kad jūs gautumėt naujausią informaciją apie mūsų naujas keliones, specialius pasiūlymus, naudingus kelionių patarimus ir kitas smagias naujoves. Jūs taip pat galėsite naudotis specialiomis nuolaidomis, skirtomis tik naujienlaiškių gavėjams.

Žinoma, jūsų saugumas mums yra svarbus - mes niekada nesidaliname jūsų duomenimis. Ir jeigu jūs persigalvosite, bet kada galite mūsų naujienlaiškių atsisakyti.

Ačiū!

Jūs sėkmingai prisijungėte prie mūsų naujienlaiškio.

Ko gero, jūs norėtumėte prisijungti ir prie mūsų Facebook svetainės?

slide
slide
slide
slide

Izraelis

Pradžia > Kelionės > Izraelis > Izraelio klasika

Izraelio klasika

Izraelio klasika – unikalus maršrutas po įstabiausias Izraelio vietas, kuriose persipina religija, istorija ir gamtos stebuklai, tokie kaip Negyvoji jūra ar Jericho slėnis. Kiekvienas žingsnis, nesvarbu ar būtumėt Jeruzalėje, Betliejuje ar Tel Avive, tiesiog alsuoja senąja Jėzaus Kristaus laikų dvasia. Izraelis – tai ne tik istorija ir įdomybių gausa, tai ir malonus klimatas bei puikus rytietiškas maistas. Sveiki atvykę į Šventąją Žemę!

Kaina: nuo 1750 Lt

Garantuoti išvykimai – bet kada, net ir vienam asmeniui

Žiūrėti žemėlapį
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos