slide

Indija. Maharajų žemė

Indija. Maharadžų žemė

Maharadžų žemė – Indija su visomis savo spalvomis, energija ir energetika. Tai puikus maršrutas po centrinę šalies dalį, aplankant ne tik lankomiausius objektus Delyje ir Agroje, bet ir pažintis su netradicine Indija – Udaipūras, Jodhpūras ir kiti paslėpti perlai jūsų laukia šioje egzotikos, kultūros ir paslapčių kupinoje kelionėje po slėpiningąją Indiją.

10 d. nuo 896 €
GARANTUOTAS IŠVYKIMAS
jūsų pageidaujama data
nuo 2015-01-24 iki 2017-09-30Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315