newsletter
slide

Filipinai

Kelionės > Filipinai > Filipinai lengvai

Filipinai lengvai

Mabuhay! “Filipinai lengvai” – atpalaiduojantis maršrutas po nuostabios gamtos Palavano salą. Šioje kelionėje iki valiai galėsite mėgautis šilto vandenyno malonumais, jūros gėrybių virtuve, pažinti izoliuotus ir nenutryptus Palavano salos kampelius ir gėrėtis gražiausiais saulėlydžiais, besisukant hamake. Požeminė upė, Sabango ir Port Bartono pakrantės, mangrovių pelkynai ir El Nido laukinis grožis ir šėlsmas – norėsite likti dar metams!

Žiūrėti žemėlapį
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės
 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315