slide

Kelionės į Etiopiją

Etiopija

Ne veltui Etiopija vadinama gyvybės lopšiu – šioje šalyje pasijuntama lyg esate žemės centre ir viskas kas aplink taip stebuklinga, magiška ir užburiančiai neįtikėtina! Etiopijos kalnai ir slėniai, Etiopijos kava, gentys ir jų šokiai, laukinė gamta ir chaotiški miestai – tikroji Afrika, tikroji kelionė ir tikras nuotykis. Etiopija nepaliks abejingų ir norėsis čia grįžti ne kartą po pažinties su afrikietiškos krikščionybės monumentais, genčių įvairove ir stulbinamu, nenutryptos gamtos fenomenu. O kartais, stebins ir Afrikos beviltiškumas, toks, koks jis ir turėtų būti. Afrika! Etiopija!
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315