slide

Kelionės į Didzioji Britaniją

Didžioji Britanija

Didžioji Britanija – viena iš labiausiai turistų lankomų vietų Pasaulyje. Čia jie plūsta dėl įvairiausių priežasčių, kurių toli ieškoti neverta. Londonas, Mančesteris, Liverpulis, Oksfordas ir Kembridžas, atrodo, galima būtų tęsti ir tęsti, o kur dar paslaptingos, mažiau lankomos bet ne mažiau įdomios Škotija ir Velsas, kurios ant tiek skirtingos ir savitos, kad galėtų būti kaip visiškai skirtingos šalys, su unikaliu paveldu, kultūra ir tradicijomis. Anglija, Škotija, Velsas, Šiaurės Airija – tokia įvairi ir turtinga Didžioji Britanija.
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315