slide

Kelionės į Botsvaną

Botsvana

Didelė Afrikos šalis Botsvana yra mažai kam žinoma. Ir tikrai – veltui. Dešimt kartų už Lietuvą didesnę šalis turi du kartus mažiau gyventojų, visa šalies teritorija – laukinės gamtos karalija. Kalahari dykuma, Chobe nacionalinis parkas ir Okavango delta – tai tik keli įspūdingi gamtos masyvai Botsvanoje. Šiuose parkuose galima išvysti nuostabią Afrikos gamtą ir laukinės gyvūnijos karaliją – vandens, džiunglių ir pusdykumių gyvūnija čia įvairi ir klesinti. O dar – unikali bušmenų kultūra, savanos ir Botsvanos kultūros lopšys – sostinė Gabaronė, laikas tikriems atradimams.
Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315