slide

Dažnai užduodami klausimai

Kokias paslaugas galiu šiame puslapyje rasti?
Siūlome įvairių kelionių paketus – “Pigios kelionės”, Savaitgalio kelionės ir “Skrydis + viešbutis”. Be to, šiame puslapyje galite atskirai nusipirkti skrydžių bilietus, kelionės draudimą ir automobilio parkavimo oro uoste bilietą. Netrukus galėsite per šį puslapį išsinuomoti automobilius.

Kaip “Pigių kelionių” ir “Savaitgalio kelionių” paketai yra sudaryti?
Mūsų tinklalapis naudoja išmanią technologiją, kuri sujungia viešbučių ir pigių skrydžių su Ryanair ir Wizzair aviakompanijomis iš Vilniaus ir Kauno oro uostų pasiūlymus.

Koks skirtumas tarp “Pigių Kelionių” ir “Savaitgalio Kelionių”?
“Pigios kelionės” trunka nuo 4 iki 21 dienos, paketą sudaro viešbutis ir skrydis į vieną iš populiarių pajūrio kurortų, pavyzdžiui – Kretą, Maljorką, Kiprą.
“Savaitgalio kelionės” trunka nuo  2 iki 4 dienų. Paketą sudaro viešbutis su skrydžių į populiarų savaitgaliui maršrutą viename iš Europos miestų, kaip – Roma, Paryžius ar Barselona.

Kaip dėl “Skrydis + viešbutis” paslaugos ?
Šioje skiltyje galite susikurti bet kokį paketą – į bet kurią pasaulio vietą, bet kokiam laikotarpiui. Sistema jums jums parinks geriausią skrydį su pigiomis arba reguliariomis avialinijomis. Skrydžių pasirinkimai gali būti su persėdimais.

Ar pervežimai yra įtraukti į paketų kainas?
Dauguma “Pigių Kelionių” ir “Savaitgalio Kelionių” paketų siūlo grupinius arba privačius pervežimus kaip opcijas.

Ar galiu pirkdamas skrydį su pigiomis availinijomis nusipirkti ir bagažą?
Taip. Užsakant paketą jums bus pasiūlyta pridėti prie krepšelio ir registruotą bagažą.

Kodėl viešbučių aprašymai yra angliški?
Sistema naudoja tarptautines viešbučių paieškas, kurios teikia turinį tiktai angliškai. Šiuo metu mes verčiame turinį į lietuvių kalbą. Deja, mes neturime galimybės pateikti absoliučiai visų viešbučių aprašymus lietuviškai, todėl kai kurie vertimai bus išversti roboto. Tikimės, kad tai padės suprasti tekstą geriau.

Kodėl mano norimo paketo kaina pasikeitė nuo ryto?
Kainos gali per dieną keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučių ir pigių skrydžių apkrovimo ir kainodaros. Rekomenduojame iškart įsigyti norimą paketą, jeigu pasiūlymas jums atrodo priimtinas, kadangi netrukus kaina gali šoktelti.

Kaip man užsisakyti norimą kelionės paketą?
Norėdami užsisakyti paketą, prašome vadovautis instrukcijomis mūsų puslapyje. Kai pasirinksite norimą paketą, jūs būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur galite iškart sumokėti už paslaugas bankiniu pavedimu. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų apmokėjimą ir jūsų paslaugos netrukus bus užsakytis. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Kiek gali užtrukti kol gausiu vaučerius ir bilietus po apmokėjimo?
Paslaugų užsakymas gali trukti iki 24 valandų po jūsų apmokėjimo. Jei per 24 valandas negavote kelionės vaučerių, prašome susisiekti su mumis telefonu +370 5 206 0315.

Ar galima keisti skrydžių datas, vardus po apmokėjimo?
Užsakymo puslapyje gausite informaciją su skrydžių atšaukimo ir keitimo sąlygomis. Prašome atkreipti dėmesį, kad užsakydami bilietą jūs pereinate į tiesioginį kontraktą su aviakompanija. Dėl pigių skrydžių aviakompanijų sąlygų, prašome pasitikrinti Ryanair ir Wizzair tinklalapiuose.

Ar galima pakeisti ar atšaukti viešbutį?
Dažniausiai galima, jeigu ik iatvykimo liko bent 2-4 savaitės. Prašome atidžiai perskaityti užsakymo sąlygas dėl viešbučių atšaukimo ar keitimo.

Kas jei man nutinka “force majeure” situacija?
Mes labai rekomenduojame apsidrausti kelionės draudimų nuo įvairių galimų rizikų.

Kaip sužinoti daugiau?
Prašome susisiekti el.paštu: info@magelanokeliones.lt
arba telefonu:+370 5 206 0315.Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315