slide

Blogas

Kasparas Stirblys: po kelionės „Marokas aštriai“ atsirado susidomėjimas pažintinėms kelionėms

2013.04.29

Turbūt prisimenate Lietuvos Ryto televizijos ir Magelano kelionių organizuotą konkursą įsymylėjėliams? Taigi, Kasparas ir Simona, laimėję šį romantišką konkursą jau ir Maroką spėjo aplankyti ir savo įspūdžiais pasidalinti.   

***

Esame labai laimingi ir kupini gerų įspūdžių grįžę iš kelionės po Maroką. Tai buvo pirma mūsų pažintinė kelionė ir dabar drąsiai galiu pasakyti - ne paskutinė. Visai nesitikėjome to, ką suteikė Magelano kelionės. Keliaujame jau ne pirmą kartą, tad galvojome, kad mūsų laukia turistiniai miesteliai ir išmanūs persirengę verslautojai, bandantys įvairiais būdais sužavėti patiklius turistus, ir taip užsidirbti sau pinigų.

Tačiau radome visai ką kitą. Linksmi ir patyrę gidai bei puikiai suplanuotas maršrutas nuvedė mus į toliausius "raudonosios" šalies kaimelius, kur tikrai nedvelkė turistinė dvasia. Vietinių nuostaba pamačius mus - puikus to įrodymas. Pamatėme labai daug! Nuo super gyvybingo Marakešo, kurio širdyje, Jemaa El Fna aikštėje, gyvenimas verda ir dieną ir naktį, iki visiškos ramybės beribėje Sacharoje leidžiant naktį po žvaigždėtu dangumi...

Jau ne kartą su drauge buvome Islamo šalyse, bet tik dabar pažinome šį tikėjimą, nes moderniuose miestuose turistui tą padaryti tiesiog būtu labai sunku.

Didelis AČIŪ Magelano kelionėms už nuostabią kelionę ir atsiradusį susidomėjimą pažintinėmis kelionėmis!

Romantiška kelionė Maroke

Romantiška kelionė Maroke

Sachara Maroke


Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška


KomentaraiKeliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315