slide

Blogas

Inesa Bosaitė: Sacharoje gamta mums paruošė siurprizą

2013.04.16

Kelionės yra nuostabios ne tik todėl, kad susipažįstame su nauja šalimi: jos kultūra, religija, žmonėmis, gamta, bet kartais jos pateikia ir netikėtų siurprizų. Vienas iš tokių netikėtumų nutiko keliaujant po Maroką. Siurprizą pateikė gamta  - "suorganizavo" mums smėlio audrą!
Kuo labiau artėjome prie dykumos, tuo labiau audra kilo. Vienaip ji atrodo, kai sėdi mašinoje ir jautiesi saugus ir  jau visai kitaip, kai reikėjo eiti pėsčiomis į dykumą gerą valandą...
Audra Sacharoje
To jausmo nupasakoti neįmanoma, jį galima tik išgyventi. Smėlio buvo visur - burnoje, akyse, ausyse, nosyje, jau nekalbant kokios "pusnys" susigulėjo po drabužiais...nuo smėlio neišgelbėjo nei akiniai, nei berberų susukti turbanai, nei kitokie užsimaskavimai.
Atsigauti padėjo nuostabi vakarienė ir be galo graži arabiška muzika, kurią padovanojo mūsų vedliai. Audra nurimo vėlai vakare, o rytas išaušo tiesiog tobulas, lyg smėlio audra mums būtų prisisapnavusi...
Arabiška muzika
Sachara Maroke

Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška


KomentaraiKeliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315