slide

Blogas

Blogas

2015.12.03

Lankotės Budapešte – eikite į pirtį!

Garsiosios Budapešto terminės spa vilioja miesto svečius savo sveikatinimo procedūromis ir šiltais vandenimis, ypač žiemą. Budapešte yra daugybė istorinių ir modernių pirčių bei maudyklų.
2015.12.01

Ngorongoro krateris – Tanzanijos puošmena

Ngorongoro draustinis – ypatinga mūsų planetos vieta. Aukštais šlaitais apsuptame krateryje telpa visa Afrikos didybė ir grožis, bet kuriuo metų laiku keliautoją žavintis, stulbinantis ir užburiantis.
2014.06.25
Kazbeko kalnas

Sustojęs Gruzijos laikas

Kelionės po Gruziją aprašymas nuves į aukštus Kazbeko kalnus, vynu garsėjančią Kachetiją, gyvenimu pulsuojančius Tbilisį ir Batumį bei leis bent akies krašteliu susipažinti su šia unikalia, legendine ...
2014.04.26
Tafraoute

Maroko miestas Tafraoute – ir berberų širdis, ir marokietiškas Mosėdis

Marokas turi tiek įdomių lankytinų vietų, kad norint pamatyti bent trečdalį iš jų, reikia čia atvykti bent dešimt kartų. Šalis ištįsusi iš šiaurės į pietus per kelis tūkstančius kilometrų palei Atlant...
2014.03.31
Kapucinų katakombos Palerme

Sicilija: šiurpusis turizmas Palerme

Palermo mieste Sicilijoje galima aplankyti šiurpius, bet įdomius požemius, kur palaidoti kapucinų vienuoliai. Tai viena iš keisčiausių turistinių atrakcijų Sicilijoje ir puiki pažintinės kelionės po S...
2013.08.01
Špicbergenas

„Magelano kelionių“ komanda atranda užpoliarės kraštus

"Magelano kelionės" keliavo po Špicbergeną ir sukūrė arktišką kelionės maršrutą.


Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315